Comerciant-vanzator

Locuri disponibile: 21 de poziții
199

Școala de Carte și Meserii este un program de formare profesională realizat la nivel național, după metoda germană, adică o îmbinare bine echilibrată între teorie și practică.

În Sibiu colaborăm cu Colegiul Economic George Barițiu, activitatea practică desfășurându-se la unul dintre următorii agenți economici: HORNBACH, PENNY, LIDL România sau METRO Cash & Carry România.

E o meserie pentru tine?

Dacă ești interesat de comerț, ești curios din fire și îți place să înveți mereu ceva nou, îndeplinești deja cele mai importante cerințe pentru a deveni comerciant-vânzător. De restul ne ocupăm noi.

Ce vei învăța?

Îți vom pune la dispoziție tot ce ai nevoie pentru a stăpâni jobul tău viitor și pentru a oferi clienților servicii la înălțime. În plus, ne vom asigura că vei cunoaște îndeaproape toate procesele utilizate astăzi în comerțul modern. Tot ce trebuie să faci este să urmezi cursurile Școlii de Carte și Meserii.

Ne găsești și aici: Facebook // Instagram // TikTok // Youtube

Comerciant-vanzator